Home

jälkimmäinen kätketty humalassa meciuri tenis halep Varata Panoraama vapaaehtoinen

Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021:  "Pot!" - Eurosport
Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021: "Pot!" - Eurosport

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci  la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

Simona Halep e în “sferturi” la Wimbledon, după victoria zdrobitoare cu  Paula Badosa: "Cred că am făcut un meci bun" - B1TV.ro
Simona Halep e în “sferturi” la Wimbledon, după victoria zdrobitoare cu Paula Badosa: "Cred că am făcut un meci bun" - B1TV.ro

Simona Halep joacă în turul doi la Toronto. La ce oră este programat meciul  - Jurnalul de Arges
Simona Halep joacă în turul doi la Toronto. La ce oră este programat meciul - Jurnalul de Arges

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep s-a retras de la turneul de la Cincinnati, înaintea  confruntării pe care o avea programată în turul doi cu americanca Jessica  Pegula
Simona Halep s-a retras de la turneul de la Cincinnati, înaintea confruntării pe care o avea programată în turul doi cu americanca Jessica Pegula

Ora de start a meciului Simona Halep - Katie Boulter, din sferturile de  finală de la Birmingham. Anunțul organizatorilor - Eurosport
Ora de start a meciului Simona Halep - Katie Boulter, din sferturile de finală de la Birmingham. Anunțul organizatorilor - Eurosport

FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din  sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis
FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep va disputa primul meci din 2021... | News.ro

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Cum a reacționat Simona Halep când și-a amintit că la ultimul meci fanii au  susținut-o pe Ons Jabeur
Cum a reacționat Simona Halep când și-a amintit că la ultimul meci fanii au susținut-o pe Ons Jabeur

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele la Cincinnati!  Meciuri accesibile pentru reprezentantele României
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele la Cincinnati! Meciuri accesibile pentru reprezentantele României

A fost anunţat primul meci al Simonei Halep în 2021

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc  în sferturi
Simona Halep, victorie muncită cu Jil Teichmann la Toronto! Urmează un meci-șoc în sferturi

Simona Halep pierde cu Svitolina în meciul al doilea din grupe, calificarea  se decide în ultima etapă - Treizecizero
Simona Halep pierde cu Svitolina în meciul al doilea din grupe, calificarea se decide în ultima etapă - Treizecizero

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep,  convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep, convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro

Simona Halep și-a aflat adversara din runda a treia a turneului de tenis de  la Indian Wells
Simona Halep și-a aflat adversara din runda a treia a turneului de tenis de la Indian Wells

Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine  de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport
Simona Halep nu a mai câștigat contra unei jucătoare de Top 10 de mai bine de un an! Meciul cu Jabeur, o nouă șansă - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară  o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24

Halep - Giorgi 6-4, 7-6: Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open!  Cine este următoarea adversară | Sport.ro
Halep - Giorgi 6-4, 7-6: Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open! Cine este următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep s-a retras înaintea meciului cu Jessica Pegula de la WTA  Cincinnati - Motivul invocat de sportiva noastră - HotNews.ro
Simona Halep s-a retras înaintea meciului cu Jessica Pegula de la WTA Cincinnati - Motivul invocat de sportiva noastră - HotNews.ro